דיבורים לחוד ומעשים לחוד (מה חדש)

אני שותף בשנה וחצי האחרונים למאבק התושבים באזור קריית ספר על הקמת פארק ברחוב קריית ספר. לאחרונה הם אף נחלו הצלחה מול העיריה, וקיבלו הבטחה לפארק על רוב השטח.

מה שהפך את ההרס והפינוי של כל השטח המיועד, ע”י הבעלים הזמניים (בעלי החניון על חלק מהשטח) למזעזעים עוד יותר. אתמול, ללא שום התערבות של העיריה, הגיע הבעלים והרס את המבנים שנותרו בשטח (של המשטרה שזה היה מוסך שלה עד לפני מספר שנים), אך הוא גם הרס עציצים ופסל שהתושבים שמו במקום. אני יכול להבין את הבעלים, רוצה לממש את זכותו על הקרקע, אך אין הצדקה לכזו פעולה ברוטלית כשהתושבים באזור נמצאים שם ומדברים איתו, ואף יותר מרתיח העובדה שהעיריה לא עשתה דבר. תתעורר חולדאי!!

לקרוא את כל ארועי היום – כאן יש תעוד של רותי עם תמונות ופרטים מלאים.

About חנן

טיסנאי (חופשיים) שעשה הסבה תחביבית לטורבינות רוח קטנות אחרי הצבא (2001). בוגר הפקולטה להנדסת אווירונאוטיקה וחלל בטכניון (2006), ומכון ויצמן (Msc אנרגיה סולארית וארוסולים 2010), עוסק ועסק בתחום אנרגיית הרוח (בונה טורבינות רוח מ-2001) , אנרגיה סולארית (PV ותרמית), אופניים חשמליים (עוסק בתחום מ-2005) ואנרגיות מתחדשות בכלל. נכון ל-2011 - עושה דוקטורט בטכניון, בנושא "מיקום אופטימאלי של טורבינות רוח באזור הררי".
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.