הפיילוט של גרינלט פתוח גם לתושבי תל אביב וירושלים

שלא כמו שכתבתי בהזמנה הקודמת פה בבלוג, הפיילוט של גרינלט אינו מוגבל לתושבים שאינם גרים בתל אביב וירושליים. אז אם אתם גרים בתל אביב וירושליים ורוצים להשתתף בפיילוט חדשני של מכשיר פשוט לשליטה על צריכת החשמל ברגעי שיא, שיתוף פעולה בין חברת חשמל לחברת גרינלט, בו משתתף הקואופרטיב לאנרגיות מתחדשות בו אני חבר, אז מלאו בבקשה את הטופס בקישור הזה:

טופס השתתפות בפיילוט שליטה על צריכת החשמל בשעות השיא

עוד פרטים – בהודעה של הקואופרטיב המצורפת פה למטה:

הקואופרטיב לאנרגיות מתחדשות, מיזם חברתי וסביבתי על בסיס עסקי, לוקח חלק בפיילוט חדשני בשיתוף עם חברת גרינלט וחברת החשמל. הפיילוט יושק בקיץ זה ומטרתו בחינת אפשרויות התמודדות עם בעיית צריכת השיא בישראל. הקואופרטיב קורא לכל המעוניין, להצטרף לפיילוט, כדי לבחון את האפשרות לשלב את המערכת באופן ארצי. בשלב זה אנו זקוקים ל-80 משתתפים, שגרים דרומה מנתניה.
במסגרת הפיילוט יבחנו דרכים להשתמש בפתרון הטכנולוגי של חברת גרינלט להתמודדות עם צריכת חשמל בשעות שיא. הקואופרטיב קורא לכל מי שמעוניין להצטרף להרשם בטופס מקוון זה ואנחנו ניצור אתכם קשר בהמשך.
נשמח אם תעזורו להפיץ את הקישור הזה בין חבריכם בעלי מודעות סביבתית שגרים דרומה מנתניה ולא בתל אביב או בירושלים.
פרטים נוספים ניתן למצוא בקישור זה

About חנן

טיסנאי (חופשיים) שעשה הסבה תחביבית לטורבינות רוח קטנות אחרי הצבא (2001). בוגר הפקולטה להנדסת אווירונאוטיקה וחלל בטכניון (2006), ומכון ויצמן (Msc אנרגיה סולארית וארוסולים 2010), עוסק ועסק בתחום אנרגיית הרוח (בונה טורבינות רוח מ-2001) , אנרגיה סולארית (PV ותרמית), אופניים חשמליים (עוסק בתחום מ-2005) ואנרגיות מתחדשות בכלל. נכון ל-2011 - עושה דוקטורט בטכניון, בנושא "מיקום אופטימאלי של טורבינות רוח באזור הררי".
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.